1. Przypominamy, że w miesiącu czerwcu mamy możliwość uczestniczenia w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Są one celebrowane w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 18.30. W sobotę i w niedzielę nabożeństwo bezpośrednio po Eucharystii po godz. 18.00.
  2. We wtorek 16 czerwca na godz. 19.00 do budynku Duszpasterstwa Akademickiego zapraszamy na spotkanie dotyczące Pielgrzymki na Sycylię – Śladami sycylijskich i włoskich świętych, w dniach 15.09-22.09.26r. Bardzo prosimy zainteresowanych o obecność i zabranie ze sobą  dokumentu tożsamości na podstawie, którego będziemy przekraczać granicę.
  3. W sobotę 20 czerwca Boża Łąka zaprasza na zakończenie roku formacji, na kolejny Pieszy Rajd Rodzinny: trasa Jedlnia Kościelna – Siczki – Jedlnia-Letnisko. Zakończymy w parku linowym dlatego przy zapisach (jeżeli uczestnik będzie korzystał z tej atrakcji) należy wpłacić 40 zł. Wyjeżdżamy z dworca PKP Radom Główny o godz. 9.13, planowany powrót pociągiem o godz. 15.57 bądź 16.54. Bilety i prowiant każdy we własnym zakresie. Zapisy w zakrystii.
  4. MOK Amfiteatr wraz z instytucjami współpracującymi w ramach Centrum Aktywności Lokalnej serdecznie zaprasza na wydarzenie „Dzień dobry na kulturę” podczas którego wspólnie będziemy świętować zakończenie sezonu artystycznego 2025/2026. Zapraszamy 20 czerwca od godz. 15.00 do obiektu przy ul. Daszyńskiego 5. Będzie mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: gra terenowa, spektakl teatralny, animacje, malowanie twarzy, żywe zwierzaki. Wstęp wolny.
  5. Przypominamy, że od 1 czerwca rozpoczęliśmy zapisy młodzieży pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku szkolnym. Dokonujemy je poprzez naszą stronę parafialną wchodząc w zakładkę bierzmowanie i wypełniając formularz.
  6. W dniach od 1 do 2 lipca 2026 odbędzie się 89 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem – Uczniowie, nauczyciele, misjonarze. Program pielgrzymki i sposób zapisów podane są na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapraszamy serdecznie.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W najnowszym wydaniu „Gościa Niedzielnego” polecamy artykuł – O manifestacji rodziców i nauczycieli w obronie polskiej szkoły. Jest także do nabycia „Gość Extra” poświęcony św. Piotrowi i jego następcach. Polecamy także czerwcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
  8. Dziękujemy sześciu parafiankom za sprzątanie kościoła. Zapraszamy także inne osoby do pomocy w sprzątaniu wspólnego domu jakim jest nasza świątynia. Sprzątamy w każdą sobotę o godz. 8.00.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na konto parafialne oraz za bezinteresowną pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  10. Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia składamy jak najlepsze życzenia.

 

Msze św.

Parafia św. Jadwigi Królowej w Radomiu - logo

niedziele i święta

7.00, 9.00, 10.30,

12.00, 13.15, 18.00, 20.20

dni powszednie

7.00, 18.00


Osobista adoracja
Najświętszego Sakramentu

adoracja

niedziele i święta

godz. 19.00-20.15

Kalendarz

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń